Всесвітній день дитини

в куток

20 листопада 2019 року відзначається Всесвітній день дитини. Традиційно, по всьому світу у цей день проводиться акція «Дитяча сесія», коли дітям та молоді на один день дають можливість «керувати» установами. Спікер шкільного парламенту Владислав Босенко провів день у ролі депутату. «Дитяча сесія» проходила у вигляді імітаційної гри, під час якої члени Учнівської міжпарламентської асамблеї стали «депутатами» Черкаської міської ради. На один день, разом з членами Учнівської міжпарламентської асамблеї, він став депутатом Черкаської міської ради. Під час сесії дублери депутатів обрали секретаря міської ради та лічильну комісію у яку ввійшов і Владислав. Засідання «Дитячої сесії» відбувалося у сесійній залі Черкаської міської ради. Депутатські комісії озвучили проблемні питання життєдіяльності нашого міста у різних галузях, проголосували за пропозиції по їх вирішенню та ближчим часом нададуть їх на розгляд міському голові.
Гра відбулася за глобальній ініціативи ЮНІСЕФ, так як громада м. Черкаси – частина ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Тому ЮНІСЕФ запросив долучитись до акції, забезпечивши усіма необхідними матеріалами для проведення. аби вкотре продемонструвати свою відкритість і готовність слухати і чути дітей та молодь у своїй громаді.
Сьогодні по всьому світу проходять акції з нагоди підписання Конвенції ООН з прав дитини, якій в цьому році виповнилося 30 років з часу підписання. Цей день – хороша нагода нагадати про права дітей, а також можливість дати дітям висловитись і дослухатись до їхніх побажань.