Впровадження програми PRO FLE

fran

Розпочалося впровадження програми PRO FLE у дистанційну освіту вчителів французької мови області. Учасниками пілотної групи стали 5 педагогів області, серед яких і вчителі нашої школи Драка Оксана Василівна та Затока Наталія Павлівна.

До відома: Програма PRO FLE є цифровою платформою для підвищення кваліфікації вчителів французької мови як іноземної. PRO FLE працює вже у понад 60 країнах світу. Програма була розроблена Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED) на замовлення Міністерства закордонних справ Франції. В Україні дана програма пропонується викладачам державних середніх загальноосвітніх закладів як частина програми післядипломної дистанційної освіти ОІППО. Метою PRO FLE є: покращення якості навчання/викладання французької мови як іноземної шляхом надання у розпорядження вчителя нових інструментів та ідей, що спонукатимуть його до вибору на уроці найефективніших засобів для засвоєння учнями навчального матеріалу; допомога у застосуванні принципів викладання, описаних в Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти; підвищення мотивації учнів і вчителів.

Програма PRO FLE складається з трьох модулів: «Construire une unite didactique», «Piloter une sequence pédagogique», «Evaluer». Сертифікат міжнародного зразка, який видається Міністерством закордонних справ, Французьким інститутом, CIEP та CNED отримує кожен стажист, який повністю виконав певний модуль.

Підготовка за програмою PRO FLE офіційно визнається Міністерством освіти і науки України і є частиною системи дистанційного післядипломного навчання інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Бажаємо вчителям французької мови Драці О.В. та Затоці Н.П. успіхів в оволодінні програми PRO FLE.

fran1