Вміння що рятують життя

unnamed

Особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першу медичну (долікарську) допомогу. У повсякденному житті екстрені ситуації виникають несподівано, саме тому з 2000 року щорічно в другу суботу вересня проводиться Всесвітній день надання першої медичної допомоги. За ініціативи депутатів Черкаської міської ради та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради Марини Гаркавої в нашій школі  проведено перший урок із надання невідкладної медичної допомоги в рамках нового пілотного проєкту. Навчали азам першої невідкладної допомоги інструктори навчально-тренувального відділу КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧМР». Діалогічний характер спілкування обумовив високий інтерес десятикласників  до інформації фахівців центру допомоги, учні напрацьовували  основні алгоритми дій у випадку, коли людина поруч потребує допомоги та отримали цінні знання та навики прикладного характеру, які можуть зберегти життя та здоровя людини в екстремальні ситуації.
Дякуємо за потрібний захід та чудовий проєкт! Сподіваємось на подальшу співпрацю!