Визначні місця Черкас

Шуховс_ка

Творча група дев’ятикласників взяла участь у міському фестивалі учнівських відеороликів «Визначні місця Черкас». Анна Іноземець, Наталія Хіміч, Анна Панова представили своє бачення історії створення та існування однієї із видатних пам’яток міста – Шуховської вежі у фінальній частині фестивалю, яка відбулася у  Будинку культури ім.І.Кулика.  Конкурс відеороликів про історичні, культурні та архітектурні пам’ятки міста Черкаси серед учнівської молоді ініційований міською Учнівською міжпарламентською асамблеєю, до складу якої входять лідери учнівського самоврядування і нашої школи. Проект був підтриманий департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради на міському конкурсі мікрогрантів у сфері культури.
За підсумками фестивалю відеопроект наших учнів отримав схвальні відгуки глядачів та членів журі. Творчий колектив нагороджений відповідними сертифікатами.