Візит директора Корпусу мира США в Україні

Сьогодні відбулась визначна подія для школи.
Нас відвідав директор Корпусу миру США в Україні Даглас Тешнер. Містер Тешнер оглянув школу, поспілкувався з вчителями англійської мови, з учнями та відвідав урок волонтера Джейсона Маркса у 8-А класі.
Під час зустрічі з директором школи Ткаченко Т. Є. містер Тешнер подякував за допомогу волонтеру, організацію роботи волонтера у школі та за підтримку ідей Корпусу миру.
Тетяна Єгорівна поділилася планами щодо подальшого перебування Джейсона Маркса у закладі та подякувала містеру Тешнеру за високий рівень підготовки волонтерів для роботи по програмі «Викладання англійської мови як іноземної».
Сподіваємось, що подальша спільна робота буде результативною та принесе задоволення як волонтеру, так і працівникам закладу.

th_40.JPG.jpgth_41.JPG.jpgth_42.JPG.jpg