Вивчаємо французьку

IMG_3853

Відбулася зустріч учнів та батьків з представниками  Черкаського Франкомовного центру «Альянс». Головною метою зустрічі було об’єднання всіх, хто бажає поширювати французьку мову та культуру франкомовних країн.  На зустрічі була  присутня Павлюченко Інеса Миколаївна, керівник французької асоціації « Інтерлінгва». Вона ознайомила шкільну родину із шляхами  підвищення  рівня володіння французькою мовою, успішного складання міжнародного іспитів DELF та DALF, з умовами вступу до вищих навчальних закладів Франції. Крім того на зустріч була запрошена випускниця школи Сажієнко Марія. В свій час Марія  успішно пройшла навчання в центрі «Альянс»  та здобула вищу освіту у Франції.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері і всі присутні отримали гарний настрій та натхнення для подальшого вивчення французької мови.