Віват, переможці!

фото 115

Сьогодні відбулася урочиста лінійка на якій директор школи Т.Є. Ткаченко вручила нагороди переможцям міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Зазначимо, що 838 конкурсних робіт було надіслано на адресу їх організаторів. Ми пишаємося великою кількістю переможців. В українознавчій грі «Соняшник» на Всеукраїнському рівні ми маємо 10 переможців, які отримали дипломи І ступеня, 18 – ІІ ступеня; на обласному рівні: 5 – І ступеня, 8 – ІІ ступеня, 36 – ІІІ ступеня та дипломи переможця отримали 27 учнів. У природознавчій грі «Геліантус» дипломи міжнародного рівня отримали 15 учнів: 22 – І ступеня, 11 – ІІ ступеня, 23 – ІІІ ступеня та 53 грамоти з предметів. У міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» у І турі показали відмінний результат 15 учнів, добрий – 24. У ІІ турі: відмінний – 17, добрий – 82. Конкурс з англійської мови «Гринвіч» приніс нам 4 золотих сертифікати, 1 – срібний та 5- бронзових, а конкурс з французької мови «Галлус»: 1 золотий та 5 бронзових. Бронзовий сертифікат ми маємо у конкурсі «Орлятко» з німецької мови. У фізичному конкурсі «Левеня» один учень показав відмінний результат і 10 – добрий. Міжнародний конкурс інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» додав у скарбницю школи ще 12 відмінних результатів та 4 – добрих, а Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Національний банк майбутнього» приніс нам ще 5 перемог.

Ми щиро вітаємо наших переможців та бажаємо подальшої активної участі у конкурсах різного рівня та яскравих досягнень.