Віват, переможці!

у-куток

Відбулася урочиста лінійка, на якій директор школи Т.Є. Ткаченко вручила нагороди переможцям міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Ми пишаємося великою кількістю переможців.

Так, Почесними грамотами обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги були нагороджені двоє учнів – Довгаль Олександра, 8-А клас, за два перших місця та Козловський Деніс, 8-Б клас, за ІІІ місце у обласному конкурсі «Мій голос я віддаю на захист природи». Дипломами за ІІІ місце у міському конкурсі «Мій внесок в енергозбереження» були нагороджені учениця 8-А класу Соломаха Вікторія та учень 11-Б класу Нечипоренко Максим. Дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді були нагороджені учниця 8-А класу Довгаль Олександра та учениця 9-А класу Вовк Ірина за ІІІ місце у Всеукраїнській міжшкільній олімпіаді екологічних проектів «Dream Eco-2016». Свій приз – електронну книгу – дівчата вирішили подарувати найактивнішому читачу школи – учню 8-Б класу Володимиру Ільїну.

У Всеукраїнській  українознавчій грі «Соняшник» на Всеукраїнському рівні ми маємо 8 переможців, які отримали дипломи І ступеня, 13 – ІІ ступеня, 19 – ІІІ ступеня; на регіональному  рівні: 19 – І ступеня, 18 – ІІ ступеня, 38 – ІІІ ступеня, у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» абсолютним переможцем міжнародного рівня стала учениця 7-Б класу Король Марія, дипломи І ступеня отримали 5 учнів, 13 – ІІ ступеня, 15 – ІІІ ступеня та 8 грамот з вивчення предметів природничого профілю, у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» відмінний результат показали 19 учнів, добрий – 47, Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» приніс нам 23 золоті сертифікати, 13 срібних та 11 бронзових, у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» два учні показали добрий результат, Міжнародний конкурс з інформатики «Бебрас» додав у скарбницю школи ще 13 відмінних результатів та 6  добрих, а Міжнародний конкурс юних істориків «Лелека» 4 срібні сертифікати та 12 бронзових.

Численні грамоти та дипломи продовжують надходити до школи за перемоги учнів у Міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних освітніх конкурсах з різних галузей знань.

Вся шкільна родина бажає нашим переможцям продовжувати підкорювати нові вершини та прославляти школу на рівні міста і всієї України! Також бажаємо не зупинятися на досягнутому, тому що тільки той, хто йде вперед, здатен піднятися вгору.