Віват, Анна!

038

Нещодавно повернулася із Румунії учениця 8А класу Анна Іноземець, яка брала участь у міжнародного конкурсу «Інфоматрікс – 2017». Дівчина виступила у фіналі конкурсу із проектом «Мама – не просто слово» у номінації «Комп’ютерне мистецтво». Ії відеоролик був високо оцінений журі і Анна вдруге стала володарем бронзової медалі.  В ньому вона привертає увагу до взаємостосунків між батьками та дітьми: час швидкоплинний, і ми можемо не встигнути на останні хвилини життя найближчих для нас людей. Для створення свого анімаційного ролику Анна використала середовище Anime Studio Pro.

Відразу по приїзді додому, дівчина поділилась своїми враженнями про перебування на міжнародному конкурсі:

– Після Інфоматрікса у мене залишилась неперевершена кількість емоцій, які словами передати неможливо. Інфоматрікс – місце де можна відкрити нове життя, це інший світ,там я змогла не лише представити свій проект, та перейняти новий досвід від інших учасників, а й поспілкуватися з ними, знайти нові знайомства.

Але, нажаль, поїздка коштує дуже дорого, близько 500 доларів, для моєї сім’ї ця сума доволі велика, але знайшлися люди, які мені допомогли. Особливу подяку я хотіла би висловити Громадській ініціативі «Нові Люди Черкас» та черкаському ІТ-кластеру в особі Віктора Миколайовича Євпака,  керівника кластеру Анастасії Анатоліївні Негоді та керівнику компанії Everlabs Олегу Михайловичу Паську, без вагомої матеріальної допомоги яких я би не змогла взяти участь у фіналі конкурсу, за що їм безмежно вдячна. Я вважаю, що саме завдяки такій небайдужості українська молодь має надію на достойне майбутнє.

Нагадаємо, що понад півроку Анна Іноземець готувалася до конкурсу, удосконалюючи проект, після перемог у XVІ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт» та Х Всеукраїнському конкурсі  проектів з інформатики «Весела наука». Вся шкільна родина, в тому числі і  вчитель інформатики Олексій Борисович Задиранов, який  надав професійну допомогу у створенні проекту, та громада міста вболівали за дівчину, допомагали їй у здійсненні мрії, підтримували  морально та матеріально.

Детальніше про перебування  Анни на міжнародному конкурсі «Інфоматрікс – 2017» ви можете дізнатися із програми ЧСН обласної телекомпанії «Рось», яка вийде найближчим часом.

До відома: У п’ятнадцятому конкурсі «Інфоматрікс – 2017» брали участь 572 школяра із 45 країн світу. Україну представляли сім учасників і всі вони отримали медалі.