Вітання директора школи

Bez-ymeny-14

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчальної пори!
Упродовж  року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул.
Нам є чим гордитись: 2 перемоги на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту робіт  Малої академії наук, 9 перемог на обласному етапі, 24 перемоги на міських олімпіадах та 4 на конкурсі –захисті робіт МАН, стипендіати міського голови та обласні стипендії, сотні сертифікатів учасників Всеукраїнських інтерактивних конкурсів.
Від усього серця бажаю учням молодших та середніх класів гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.
А для випускників сьогоднішній дзвоник пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони розпочинають новий етап свого життя.
Нехай відлуння цього останнього дзвоника для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.
Висловлюю безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, оглядах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші вихованці були одними з кращих.
А всім батькам зичу, щоб діти обов’язково виправдали їхні сподівання, надії та стали гідним продовженням свого роду.
Тож вітаю усіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

Хай щастить!!!