День Єдності онлайн #Останнійдзвоник

#сидимовдома #взаємодіємо
Дорога шкільна родино!
Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчальної пори!
Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному, а в цьому році зовсім незвично. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаю учням гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання, і з 1 вересня з повними силами та натхненням розпочати новий навчальний рік.
Дорогі випускники! Сьогоднішній день сповістить вам, що дитинство залишилось позаду, а попереду нові випробування , нові звершення, які свідчитимуть про те, що ви  стали дорослими людьми.
Нехай відлуння цього дня для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.
Шановні педагоги! Висловлюю Вам  безмежну подяку за щоденну натхненну, самовіддану, невтомну працю під час тих випробувань, які випали на нас цього навчального року, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, оглядах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші вихованці були одними з кращих.
Шановні батьки! Окрема подяка Вам за те, що Ви були поряд з нами та вашими дітьми. Зичу Вам, щоб діти обов’язково виправдали батьківські надії та стали гідним продовженням вашого роду.
Тож вітаю усіх із святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!
З повагою директор школи  Т.Є.Ткаченко

Вітання мера Черкас А.В.Бондаренка та директора департаменту освіти та гуманітарної політики С.П.Воронова

З вітальним словом до Вас звертається голова учнівського самоврядування Владислав Босенко

Наймолодші учні вітають із закінченням школи випускників 2020 року та бажають їм натхнення та гарного настрою

1-А 1-Б 1-І

Гортаючи сторінки шкільного альбома учні 4-х, 9-х та 11-х класів згадали найкращі миті.

4-А 4-Б 4-В(1) 4-В(2) 4-А,Б,В 9-А 9-Б 11-А 11-Б

Учні 2-х та 3-х класів надали цікаві та змістовні поради майбутнім другокласникам та третьокласникам

2-А 2-Б 2-І 3-А 3-Б 3-В

Фотографіями та малюнками про найкращі події року поділилися учні 5-х та 10-х класів

5-А 5-Б 5-В 10-А 10-Б

Щиру подяку висловили учні 6-х та 7-х класів своїм вчителям і батькам

6-А 6-Б 6-В 7-А 7-Б 7-В

Восьмикласники здійснили віртуальну екскурсію до наступного класу

8-А 8-Б 8-В

Давайте разом всією шкільною родиною заспіваємо найулюбленішу шкільну пісню

Гімн школи

P.S. Шановні учні, батьки та вчителі. Запрошуємо Вас 29.05.2020 переглянути кінострічки VІІ фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест.  Роботи демонструватимуться на сайті фестивалю  www.childrenkinofest.com. Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно. Фільм-ретроспектива та роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні для перегляду як спецподії за розкладом – протягом одного дня. До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років.Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа яку представлять ретроспективи. Закінчимо навчальний рік чудовою мистецькою подією. Гарного Вам перегляду!