Вітаємо зі святом останнього дзвоника!

Дорогі діти, вчителі, батьки!

th_large_last_bell1.jpg

Прийміть сердечні поздоровлення зі святом Останнього дзвоника і закінченням навчального року.
Останній дзвоник – визначний день у житті кожного школяра. У цей день учні підводять підсумки навчального року. Для випускників цей день незабутній, адже це останній шкільний дзвінок у їхньому житті. Для них закінчуються уроки і починається доросле життя.
Останній дзвоник – це подія державного значення. Адже майбутнє України ми, щонайперше, пов’язуємо з розвитком освіти. Від того, яким увіллється у виробничий, творчий процес молоде покоління, вирішальною мірою залежатиме і доля кожного юнака і дівчини, і доля країни. І, природно, держава робитиме все, щоб забезпечити кожному конституційне право на освіту, щоб примножити свій інтелектуальний потенціал.