Виставка декоративно-прикладного мистецтва

Вчителями праці Кудринською Ольгою Василівною та Бойченком Олегом Васильовичем була  влаштована виставка декоративно-прикладного мистецтва.

Це їх своєрідний звіт про роботу за 2009-2010 навчальний рік. На виставці були представлені цікаві вишивки, зразки дитячого одягу, декоративні дошки, вироби з різних матеріалів. Ольга Василівна та Олег Васильович вже багато років радують учнів, вчителів, батьків своїми неперевершеними роботами. Їх учні майже кожний рік приносять перемоги школі на різних етапах Всеукраїнських Олімпіад з базових дисциплін. Виставку відвідали учасники звіту школи перед громадскістю, учні початкових класів та середньої ланки, батьківська громада.

Виставка продемонструвала великі здібності наших учнів та вчителів у декоративно-прикладному мистецтві.

th_001.jpg th_002.jpg th_004.jpg th_006.jpg

th_005.jpg th_007.jpg th_008.jpg