Випускний Бізнес-школи

images

«Навчайся. Накопичуй. Заробляй!» – провідна ідея впровадження наскрізної лінії «підприємливість і фінансова грамотність». Сьогодні учні 7 та 8 класів – учасники школи «Юніорбанку», які проходили наукову практику з фінансовим змістом, в урочистій обстановці отримали сертифікати та подарунки Бізнес-школи. Їх вручили директор школи Ткаченко Т.Є. та керівник Юніорбанку в Черкаській області Вовченко А.Г., який протягом двох тижнів проводив для учнів заняття. На них школярі вчились накопичувати та інвестувати; будувати комунікації в мережі Інтернет; створили свій перший стартап та ознайомилися з банківськими технологіями.
Завершальне заняття було присвячене захисту власних стартапів. В номінації «Найкраща презентація» перемогу виборола Ангеліна Бородай. Також відмічений проект Артема Малеги та Кирила Гріненка. Кожен Випускник отримав подарунок та особисті побажання від наставника.
Відгуки учнів: «Я дізналась про структуру банку, створила свій перший стартап. Мені сподобалась можливість дізнатися та створити свою бізнес ідею та втілити її. Я дізналася, як можна заробити гроші у підлітковому віці та стати фінансово свідомою особистістю».
«Я відвідував бізнес-школу і залишився дуже задоволеним. Я зрозумів, що не потрібно боятися виражати свої думки та власні ідеї, які іноді здаються безглуздими. Мені сподобалось заняття з ораторського мистецтва та підготовки власного стартапу. Картка Юніора навчила нас бути самостійними та матеріально незалежними».
«Дякую всім людям, які брали участь у організації бізнес-школи, особлива подяка тренеру Андрію, він дійсно проводив заняття на яких хотілось бути і які були дуже цікавими. В школі Юніор-банку було супер!!».
«Бізнес школа дала мені друге дихання. Я колись пробував заробляти і економити гроші, але в мене нічого не виходило. Але завдяки Бізнес-школі від Приватбанку, я знову вирішив займатись цим і не зупинятись».
До відома: Освітня програма «ЮніорБанк» https://juniorbank.com.ua/about стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.