Випускний – 2020

кут

Незвичайний випускний відбувся у теплій, родинній атмосфері. У світ дорослого життя вступили 44 учні. Серед них три золотих медалісти – Анастасія Негрій, Аліна Коваль та Анна Іноземець, срібний призер Всеукраїнського етапу олімпіади з екології Нікіта Товстопят, фіналіст програми FLEX обміну лідерів під егідою Посольства США в Україні Деніс Козловський. Випускники 2020 року є переможцями обласного та міського етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, обласного та міського етапів конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук, призерами міського етапу мовно-літературних конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика. Гучні перемоги здобули випускники у міжнародному конкурсі «Інфоматрікс», Всеукраїнському конкурсу Еко-Україна, конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз», Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики «Весела наука», Всеукраїнському чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт», обласному етапі конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима». Випускники 2020 року були активними учасниками міської дипломатичної молодіжної гри «Модель ООН», міських та регіональних дебатних турнірів, міського турніру з гри «Що? Де? Коли?», міського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
На початку свята для випускників пролунав довгоочікуваний останній шкільний дзвінок. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила випускникам свідоцтва про повну загальну середню освіту та численні нагороди.
З найкращими побажаннями до випускників звернулися класні керівники Віктор Іванович Коваль, Олександр Юрійович Сотуленко та перші вчителі Алла Олександрівна Дзюба, Тетяна Миколаївна Могильна. Випускники подарували всім гостям свята чудову пісню і закружляли у чарівному шкільному вальсі та наприкінці свята виконали гімн школи.

Як свято дитинства, кінчається казка,
Як стрічка кіно, обриваються сни,
І, не сподіваючись вже на підказку,
Проблеми вирішувать сам мусиш ти.
Якщо сили в дорозі покинуть,
Рідний дім, рідну школу згадайте…
Хай сюди всі думки ваші линуть -
І до нас ви частіш завітайте!

Більше фото <ТУТ>

Відео випускників