Випускний – 2019

fasf

В теплій, родинній атмосфері відбулося урочисте свято «Випускний – 2019». В цьому році школа відправляє у доросле життя перший в історії нашого міста інклюзивний клас. Серед випускників срібна медалістка Вікторія Соломаха, переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Випускники 2019 року мають численні перемоги у міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, конкурсах, фестивалях та турнірах. Під час навчання у школі вони отримали 6 номінації у конкурсі «Клас року» та 7 номінацій у конкурсі «Учень року».
На початку свята під гучні оплески батьків, вчителів та друзів випускники 2019 року в останнє вийшли на шкільну сцену та заспівали чудову пісню. Разом з другою мамою – класним керівником Тетяною Григорівною Кононенко, учні були запрошені на почесні місця. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила випускникам свідоцтва про повну загальну середню освіту та похвальні грамоти за особливі досягнення в вивченні окремих предметів.
З найкращими побажаннями до випускників звернулися класний керівник, перші вчителі Світлана Михайлівна Мотренко, Оксана Олександрівна Полуніна та батьки . Одинадцятикласники подарували глядачам чудові пісні, вірші, гуморески, музичну та хореографічні композиції. Всі присутні із задоволенням переглянули відеоролик про шкільне життя випускників. Наприкінці свята учні в останнє виконали Гімн школи.
Після шкільних урочистостей випускники взяли участь в традиційній ході та міському святі, на якому керівники міста та області привітали їх із закінченням школи та побажали успіхів у дорослому житті.
Щастя Вам, натхнення та хай всі ваші мрії збуваються, дорогі випускники!