Випускний – 2016

IMG_7980

Сорок один учень нашої школи вступають у доросле життя і для них відбулося урочисте свято «Випускний – 2016». Серед випускників  золотий медаліст Дар’я Підчасюк та срібний – Анастасія Чеберяк.

Випускники 2016 року мають численні перемоги у міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, конкурсах, фестивалях та турнірах. Під час навчання у школі вони отримали 5 номінації у конкурсі «Клас року» та 5 номінацій у конкурсі «Учень року». Випускники перемагали у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

На початку свята випускників разом з класними керівниками Уляною Олександрівною Артьомовою та Світланою Володимирівною Будавіцькою, під звуки чарівного вальсу та бурхливі оплески присутніх, запросили до актової зали школи. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила випускникам атестати про повну загальну середню освіту, численні грамоти та дипломи.

З найкращими побажаннями до випускників звернулися класні керівники та перші вчителі. Одинадцятикласники подарували глядачам чудові пісні, музичну та гумористичну композиції. Всі присутні із задоволенням почули репортажі із майбутнього. Наприкінці свята учні в останнє виконали Гімн школи.

Після шкільних урочистостей випускники взяли участь в традиційній ході та міському святі, на якому керівники міста та області привітали їх із закінченням школи та побажали успіхів у дорослому житті.

Адміністрація школи, вчителі, учні, батьки вітають випускників із закінченням школи та бажають успіхів при вступі до вищих навчальних закладів України!