Вікторина з історії, географії, економіки та культури Республіки Болгарія

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Посольства Республіки Болгарія в Україні оголошує початок вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, економіки та культури Республіки Болгарія. Інформація про хід вікторини розміщена на сайті АСМБР: www.apibd.com

Вікторина стартує 10 вересня та триває до 10 овтня 2009 р.

У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається в ВНЗ, школах, ліцеях та гімназіях України.

Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховується їх повнота, наявність власного міркування, особистих роздумів, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету.

Відповіді оформлюються в вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та можуть бути написані українською або російською мовами.

Реферати слід подати оргкомітету на паперових носіях у строк до 10 жовтня 2009 р. На конверті повинен бути штамп відправки з датою не пізніше 100 жовтня 2009 р.

УВАГА!!! До реферату повинен бути вкладений лист, де обов’язково треба чітко вказати: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, повну назву місця навчання, повну адресу, поштовий індекс, контактні телефони, в тому числі мобільний та e-mail (якщо є). Бажано коротко написати про себе, про свої захоплення.

Переможців буде об’явлено в пресі та на сайті АСМБР. Оргкомітет вікторини не бере на себе зобов’язання розшукувати учасника для повідомлення результатів його участі в конкурсі! Просимо слідкувати за повідомленнями на сайті АСМБР!

Посольство Республіки Болгарія в Україні нагороджує переможців спеціальними дипломами та цінними подарунками.

Оргкомітет вікторини розташований за адресою:

39600, Полтавська область, м. Кременчук,

вул. Жданова, 12 (3-й поверх)

Контактні телефони: (05366)33013, 34054

E-mail: info@apibd.com

Координатор проекту в Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 – Білоус Олена Олександрівна.

Питання

вікторина з історії, географії, економіки та культури

Республіки Болгарія

1. Географічне положення Республіки Болгарія. З якими державами має спільні межі Республіка Болгарія.

2. Назвіть столицю Республіки Болгарія. Що Ви знаєте про це місто?

3. Що зображено на гербі Республіки Болгарія?

4. Що зображено на Державному прапорі Республіки Болгарія?

5. Які Національні свята Республіки Болгарія Вам відомі?

6. Що Ви знаєте про культуру та традиції народу Болгарії?

7. Назвіть відомих письменників, композиторів, вчених Республіки Болгарія.

8. Що Вам відомо про економічний потенціал Республіки Болгарія?

9. Які галузі промисловості Республіки Болгарія найбільш розвинуті?

10. Що Вам відомо про співпрацю підприємств вашого міста та регіону з партнерами з Республіки Болгарія?

11. В якому році встановлено дипломатичні зв’язки між Україною та Болгарією? Як вони розвиваються?

12. Що Вам відомо про рівень торгово-економічного співробітництва між Україною та Болгарією?