Відкриття табору «Sunshine»

Розпочав свою роботу літній мовний табір «Sunshine».
У цьому році в ньому  відпочивають та навчаються  88 учні школи. Вчителі іноземних мов під керівництвом начальника табору Драки О.В. проводять  інтерактивні заняття та тренінги, а також у таборі створені гуртки та клуби. Так Ж.Ю. Восколович очолює краєзнавчий гурток « My native land», Л. М. Коломієць  є керівником лялькового театру, І.В. Терещенко працює у гуртку під назвою «Lexical games», Войцеховська О.В. займається арттерапією та очолює «Karaoke club», Костенко В.В. подорожує країнами Європи в «Euroclub», Клименко А.В. разом зі своїми учнями вдосконалюють навички усного мовлення в «Speaking club». Вчитель французької мови Драка О.В. та Лященко А.О. спрямувала свою роботу в таборі на розвиток творчих здібностей учнів та очолють« Atelier  theatral» та «Сhansons». Школярі склали назви загонів, пісні та виготовили емблеми. У планах табору відвідування бібліотек, дитячого парку, долини троян, перегляд фільмів та мультфільмів іноземними мовами.
Ми маємо надію, що учні добре відпочинуть у мовному таборі «Sunshine» та здобудуть нові знання з іноземних мов.