Відкриття табору «Sunshine»

sunshine

Розпочав свою роботу літній мовний табір «Sunshine».

У цьому році в ньому  відпочивають та навчаються  52 учні школи. Вчителі іноземних мов під керівництвом начальника табору І.В.Карбівничої  проводять  інтерактивні заняття та тренінги, а також у таборі створені гуртки. Вчителі англійської мови: Ж.Ю. Восколович та вчитель французької мови Драка О.В. проводять заняття драматичного гуртка, Л. М. Коломієць – лялькового театру, І.В. Терещенко займається арттерапією. Вчителі французької та німецької мов О.Є. Мазур та Н.В.Семенова проводять тренінги з країнознавства Франції та Німеччини, а вчитель англійської мови Войцеховська О.В. разом із учнями готує проект из англомовного країнознавства. Школярі склали назви загонів, пісні та виготовили емблеми. У планах табору відвідування бібліотек, дитячого парку, долини троянд, участь у майстер-класах з квілінгу, орігамі та витинанки, перегляд фільмів та мультфільмів іноземними мовами, участь у «Веселих стартах».

Ми маємо надію, що учні добре відпочинуть у мовному таборі «Sunshine» та здобудуть нові знання з іноземних мов.