Вибори – 2019. Дебати

IMG_5944

У актовій залі вперше в історії школи відбулися дебати між кандидатами на посаду спікера шкільного парламенту. Свої програми презентували Владислав Босенко (10А), Руслана Тищенко (8А) та Катерина Уварова (8Б). Кожен із кандидатів ставив гострі запитання опоненту та мав змогу висловити свою точку зору. Присутні мали змогу детальніше ознайомитися з основними напрямками діяльності кандидатів в разі перемоги на виборах та почути відповіді на питання, що хвилюють учнів, щоб в подальшому зробити правильний вибір. Найбільше обговорення викликали питання здорового харчування, збільшення великої перерви, свобода вибору учнями спортивно-масових заходів та приватність в шкільному житті. Дебати викликали жвавий інтерес всіх присутніх.
Нагадуємо, що вибори спікера шкільного парламенту відбуватимуться завтра у актовій залі. Рахуватиме голоси лічильна комісія у складі Анни Іноземець (11А), Лілії Шевченко (11Б) та Каріни Суденко (10Б).
Бажаємо кандидатам перемоги на виборах! Будьмо активними! Обираємо свідомо!