Вечір зустрічі випускників – 2011

Традиційний вечір зустрічі випускників зібрав на початку лютого випускників школи різних років. У цьому році виповнилося 5 років з часу закінчення школи випускників 2006 року (класні керівники Вовчок Г. В., Коваль В. І., Кудрява В. М.), 10 років випуску – 2001 (класні керівники Кучеренко І. П., Кірпічов О. В., Булатов Г. М.), 15 років випуску – 1996 (класні керівники Клязніка О. А., Захаріна С. Н., Загайнова О. П.).

Святковий концерт проходив у актовій залі школи, де випускники різних років побачили кращі номери переможців загальношкільних конкурсів та фестивалів. Привітала випускників заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Лариса Михайлівна та побажала їм професійних успіхів та особистого щастя. Випускники переглянули мультимедійну презентацію “Випускники на перехресті століть”, яку підготувли шкільний парламент та академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”.

Після закінчення урочистостей у актовій залі випускники зустрілися зі своїми класними керівниками у рідних класних кімнатах.

Вечір зустрічі випускників пройшов у сердечній, доброзичливій атмосфері і навіях ностальгічні спогади про шкільне життя.

th_02.jpg