Вболіваємо за науковців

МАН

У цю суботу п’ять учнів школи захищатимуть свої роботи на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Ірина Вовк (11А) змагатиметься у відділенні: «Екологія та аграрні науки», секція: «Агрономія» з роботою «Морфологічні та екологічні параметри якісного насіння зернівок кукурудзи», її однокласниця Наталія Коломієць представить дослідження «Деякі психофізіологічні особливості підлітків у поколінні Z» у відділенні: «Хімія і біологія», секція: «Валеологія». В тому ж відділенні, але в секціях: «Біологія людини» та «Хімія» захищатимуть роботи Заланда Ахмед (10А) – «Біологічні та функціональні особливості формування міопії у дітей та підлітків» та Анна Іноземець (9А) – «Ефективність паливного котла на пелетах для обігріву школи та перспективи використання його золи в якості мінерального добрива». У відділенні: «Філологія», секція: «Зарубіжна література» спробує свої сили Анастасія Негрій (9А) – «Людина і суспільство в «неантропному» наративі (за творами Л.Толстого, В.Дрозда, П.Ванченка)». Захист робіт це останній етап конкурсу-захисту. Дівчата вже отримали рецензії та написали контрольні роботи з профільних предметів. Науковими керівниками є вчителі нашої школи Довгаль Л.В., Клименко О.І., Будавіцька С.В., Чернуха В.С., а також кандидат біологічних наук, викладач ЧНУ ім. Б.Хмельницького Дерій С.І., експерт-психолог Київського НДІ судової психології Дем’яненко В.В.

Вся шкільна родина бажає вдалого захисту та перемоги на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН Ірині Вовк, Наталії Коломієць, Заланді Ахмед, Анні Іноземець та Анастасії Негрій.