В дружнє коло шкільної родини

в куток посвята

Веселе та незвичайне свято об’єднало першокласників в єдине родинне коло учнів школи. На подвір’ї школи нові її мешканці вперше подорожували станціями «Країни Барвінкової». Учні 1А класу (класний керівник Гаражун Л.В.), 1Б класу (класний керівник Сіденко Л.М.) та 1І класу (класний керівник Січкар т.П.) взяли участь у спортивних, інтелектуальних та танцювальних змаганнях. На станціях малюків чекали не тільки вчителі, а і їх батьки. Хочеться подякувати батькам за натхненне, креативне проведення естафети на спортивній станції та феєричні хореографічні батли на танцювальної станції.
По закінченню захоплюючій подорожі педагог-організатор Коркішко І.О. вручив першокласникам символічні ключи від школи та «Країни Барвінкової».
Завдяки єднанню учнів, вчителів, батьків свято залишило позитивні емоції та чудовий настрій у всіх його учасників.