Уроки Партнерства

IMG_2070

Проект «Демократична школа»На уроки Партнерства до школи завітали батьки, які залюбки поділилися досвідом, провели різні ігри та майстер-класи для учнів. В форматі «Творча майстерня», учні разом з батьками та вчителями у початковій школі виготовляли різні цікаві вироби, малювали та вирізали витинанки. Натомість учні 5-11 класів виготовляли Галявини Толерантності з  різнокольорових  долоньок, на яких разом з батьками і вчителями висловлювали свої думки про  доброту, співчуття, терпіння, повагу, дружбу і милосердя. Потім їх  поєднали в цілі символічні композиції і розмістили в фойє школи.
Поціновувачі класичної музики мали змогу, на перерві, порелаксувати і насолодитися музичними творами відомих композиторів.
Ось і завершися День Єдності та соціальної згуртованості.

Чекаємо наступного року…