Уроки доброти

20191002_133435

Шкільна громада цьогоріч також долучилася до ініціативи благодійної організації «Щаслива лапа». Уроки доброти були проведені в межах Всесвітнього дня тварин. Основний меседж – гуманне та відповідальне ставлення до чотирилапих. Учні школи піднімалися питання про відношення між людиною і тваринами, про відповідальність за тих, кого ми приручили, етичне ставлення кожної людини до тварин, важливість взаємодії людей і братів наших менших та новації українського законодавства щодо їх захисту. Учні школи з розумінням ставляться до співпраці між різними видами життя на нашій планеті. Вони закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб.