Урок доброти

zoo-day

Наша школа підтримала ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа». До Всесвітнього дня тварин були проведені уроки доброти про гуманне та відповідальне ставлення до чотирилапих. У початкових класах піднімалися питання про відношення між людиною і тваринами та розповідалося про правила догляду за котами і собаками. Проблеми гуманного відношення до тварин гостро обговорювалися на уроці доброти у 5-6 класах, де особливо наголошувалося про відповідальність за тих, кого ми приручили. Про етичне ставлення кожної людини до тварин та законодавство України, що до їх захисту, висвітлювалося на уроках доброти у 7-8 класах. Важливість взаємодії людей і тварин викликало широку дискусія у 9-11 класах. Учні школи з розумінням ставляться до співпраці між різними видами життя на нашій планеті.
До відома. Всесвітній день тварин  — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох з них стали дійсно незамінними членами сім’ї. Щорічно 66 країн світу проводять різні заходи у Всесвітній день тварин. Вони закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб.