#Українська хустка

18

Шкільна родина завжди долучається до нових ініціатив українського суспільства. За ініціативи шкільного самоврядування учні школи приєдналися до Всеукраїнського флешмобу, що проходить у соціальних мережах «Зроби фото з хусткою». Захід покликаний об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу. Його вже підтримали чимало областей, міст та містечок зі всієї України. Пропозиції щодо запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій. Сьогоднішня фотосесія довела, що нашим дівчатам личить традиційне вбрання.

[Галерею не знайдено]