Учитель року – 2015

IMG_3737

Відбувся фінальний етап міського конкурсу «»Учитель року – 2015», в якому взяла участь вчитель хімії нашої школи Світлана Володимирівна Будавіцька. Щоб потрапити до фінального етапу Світлана Володимирівна подолали нелегкий шлях. Вона надала  творчі розробки – презентації власного досвіду, відеоролик та провела відкритий урок у школі та класі, визначених журі.

На сцені Обласного будинку вчителя Світлана Володимирівна  взяла участь у конкурсах: «Фірмова страва», «Знавці своєї справи», «Експрес-вікторина» та «Педагогічні ситуації».

За результатами голосування журі наша колега перемогла у номінації «Гармонійність»

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» учні, вчителі щиро вітають вчителя хімії Світлану Володимирівну Будавіцьку з перемогою та бають подальших успіхів.