Участь школи в GocampPB

загружено (1)

У школі розпочали роботу у пілотному проекті , що має назву  «Патисипаторні бюджети в школі». Це стало можливо завдяки участі школи  у проекті Gocamp. Мета проекту залучити учнів до шкільного життя, поглибити знання з англійської мови та виграти гранд на реалізацію одного з проектів. Вчителі англійської мови створили 5груп. Кожна група має свій міні-проект. Так учні 8-Б (вчитель Коломієць Л.М.) працюють над проектом  «Здоровий спосіб життя», учні 8-А (вчитель Терещенко І.В.) – «Ми і наші таланти», учні-10-А ( вчитель Восколович Ж.Ю.) – «Скорочуй, використовуй повторно, переробляй», учні 7-Б ( вчитель Клименко А.В.)  – «Здорове харчування», учні- 5-А(Костенко В.В.) – «Наш відпочинок».
Відповідальною особою за висвітлення роботи над проектами на платформі «D21» є вчитель англійської мови  Войцеховська О.В. Реалізація  проектів розпочалась з  обговорення  учнями етапів роботи, створення лого та інформаційних постерів. Готові постери учасники проектів розмістили у рекреаціях  школи для ознайомлення всієї шкільної громади.
[Галерею не знайдено]