День Європи в Україні

maxresdefault

У школі відзначили День Європи в Україні.Святкування розпочалось запальною рухавкою під гаслом «Ми – європейці», до якої активно долучились учні початкової школи. Протягом дня всі бажаючи мали змогу познайомитись з квітками – символами європейських країн та переглянути цікавий фотоколаж «Подорожуємо країнами Європи.

Під час перерв  учні 5-6-х класів та вчитель англійської мови Войцеховська О.В.  взяли участь у євроквесті, де змагаючись знайомились з країнами, що входять до складу Європи. Учні 6-х класів разом з вчителями французької мови Дракою О.В. та Затокою Н.П. подорожували франкомовними країнами під час вікторини «Говоримо французькою». Цікаво та інформаційно-насичено пройшов брейн-ринг «Європа наш спільний дім» для учнів 7-х класів, яку провела вчитель англійської мови Терещенко І.В. Учні 8-х класів мали змогу взяти участь у цікавій інформаційно-пізнавальній грі « Подорож країнами Європи», яку підготувала вчитель англійської мови Восколович Ж.Ю.  Для учнів 5-х каласів вчителі англійської мови Коломієць Л.М. та Гавриш Ю.В. провели квест «Англомовні країни». Учасники  шкільного Євроклубу «Співдружність» оформили стенд «Дні Європи в Україні» та презентували свою роботу, запрошуючи учнів наступного року приєднатися до Євроклубу.

В межах святкування Днів Європи в Україні до школи завітав гість з Німеччини Мікаель Штрансбург. Учні 5-7-х класів мали змогу поспілкуватися з носієм мови. Оскільки Мікаель крім німецької мови  добре володіє англійською мовою, то учням  старших класів випала нагода поспілкуватись з гостем та дізнатись багато цікавого про культуру та традиції Німеччини.

Всі заходи були  цікавими , захоплюючими та радісно сприйняті учнями.

До відома: Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.