У ЧДТУ школярі познайомилися із сучасними науковими досягненнями

кут

Навчальна практика для учнів наукового табору була надзвичайно корисною та динамічною. Завдяки співпраці з ЧДТУ школярі долучилися до світу сучасної науки відвідавши кафедру робототехніки та спеціалізованих комп’ютерних систем. Завідувач кафедри Юлія Бондаренко розповіла учням про стрімкий розвиток робототехніки та на прикладах продемонтрувала, як робототехнічні розробки наповнюють наше повсякденне життя.
Під час екскурсії лабораторіями кафедри дітям були представлені наукові та технічні розробки викладачів і студентів у галузі робототехніки.
Демонстрація робототехнічних винаходів залишили у школярів не лише позитивні враження, а й бажання до написання науково-дослідної роботи в МАН.
Цікавинкою для учнів було навчитися користуватися приладом для вимірювання людської аури.