Творчий вчитель– креативний учень

Слайд1

Відбулося засідання педагогічної ради з теми: «Виховання як процес управління розвитком творчої особистості». Про теоретичні та практичні засади розвитку творчої особистості розповіла заступник директора школи з навчально-виховної роботи Парначова Н.В. Практичний психолог школи Ротань О.О. презентувала результати моніторингу творчого спрямування  учнів школи та надала практичні поради співпраці з креативними учнями.  Учениця 11-Б класу, переможець обласного етапу МАН Коломієць Н. розповіла присутнім про «покоління Z» та особливості розвитку творчих здібностей у дітей ХХІ століття. Власним досвідом як виховувати творчу дитину поділилися педагогічні працівники: педагог-організатор Коркішко І.О., вихователь ГПД Заніздра Л.І., вчитель початкових класів Сіденко Л.М. та вчитель української мови та літератури Сатанівська І.В.

Напередодні педагогічної ради застосовуючи технологію «Технопарк» вчителі школи проаналізували актуальність виховної системи школи та надали пропозиції по внесенню змін відповідно до НУШ, які були затверджені педагогічною радою. Шляхом «мозкового штурму» був напрацьований новий проект структури учнівського самоврядування.

Рішення педагогічної ради будуть впроваджуватись в систему виховної роботи школи.