Турнір з боулінгу

018

Збірна команда школи взяла участь у міжшкільному турнірі з боулінгу. До початку турніру його координатор Вовченко А.Г. провів екскурсію відділенням  Приватбанку «Дніпро». Учні школи, з яких були сформовані 4 команди: «Грізлі», «Bones», «Хепі» та «Акули» змагалися за вихід у півфінал під керівництвом Чемпіона Європи з боулінгу Михайла Ольшевського. В результаті динамічної та цікавої гри у півфінал вийшла команда учнів 7-А класу «Грізлі» у складі Андрія Кожушка, Івана Лукяненка, Владислава Босенка та Максима Гуськова. По закінченню гри всі учасники турніру отримали подарунки від боулінг – клубу «LuckyStrike»!

До відома: турнір з боулінгу проводиться за сприяння Приватбанку та Боулінг Клубу «LackyStrike». Команда, яка виграє у фінал отримає сертифікат для придбання шкільного інвентарю на суму 4000 грн.

Підтримаємо наших учасників!