Турнір юних біологів – 2019

index_cr_cr

У славетному місті Полтава завершився XVIII Всеукраїнський турнір юних біологів. Єдиним представником з Черкаської області на ТЮБ – 2019 була збірна команда «Копексопи». До складу команди входили й учні нашої школи: капітан команди – Нікіта Товстопят( 11-Б), Сергій Лисенко (11-А), Анастасія Дорофєєва ( 9-А), керівник команди вчитель біології та екології Довгаль Л.В. У заході брали участь 24 команди учнівської молоді, вчителі, члени журі з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та міста Києва, які виборювали право бути кращими, аналізуючи актуальні питання з різних галузей біології. Крім демонстрації знань та ерудиції, учасники змагань мали можливість удосконалити вміння командної гри, ведення дискусії, аргументації своїх поглядів щодо актуальних проблем сучасності. Команда «Копексопи» вперше стала учасником фіналу Всеукраїнського ТЮБ-2019. Юних біологів було нагороджено дипломами учасників та переможців, також відзначено у номінаціях: «Особиста першість», «Успішна участь», «Кращий доповідач», «Кращий рецензент», «Кращий опонент». Кожен учасник отримав сувенір із Полтавщини, а переможців нагороджено цінними подарунками.
ХVIІІІ Всеукраїнський турнір юних біологів ще раз довів, що майбутнє біологічної науки – у надійних руках!