Туристичний зліт педагогічних працівників

На базі табору «Орлятко» відбувся міський туристичний зліт педагогічних працівників. Честь нашої школи відстоювала команда у складі: О. Ю. Сотуленка, В. І. Коваля, В. М. Сокирки, О. В. Дяченко. Учасники змагань демонстрували навички та вміння у спортивному орієнтуванні, розпалюванні вогнища, установці намету, в’язанні туристичних вузлів, краєзнавчій вікторині, еколого-краєзнавчому конкурсі та транспортуванні потерпілого.

Команда нашої школи показала глибинні знання з історії рідного краю, вміння виходити із складних ситуацій, які виникають під час туристичних походів.

Вітаємо О. Ю. Сотуленка, В. І. Коваля, В. М. Сокирки, О. В. Дяченко із гідним виступом на туристичному зльоті педагогічних працівників.

th_04.JPG.jpgth_02.JPG.jpgth_03.JPG.jpg