Тренінг із енергоефективності

20171029_105511

У селі Виграїв, Корсунь-Шевченківського району відбувся тренінг з енергоефективності. Захід проходив в інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта». У тренінговій програмі проекту «Cherkassy Green Energy» взяли участь вчителі школи Артьомова У.О., Будавіцька С.В. та Клименко О.І.. Програма дводенного тренінгу складалася з п’яти модулів. Вчителі оволоділи інноваційними формами кліматичної освіти, методами та прийомами педагогіки партнерства в освіті для сталого розвитку, теоретичними та практичними навичками по здійсненням енергоаудиту в школі.

Голова Всеукраїнської Екологічної Ліги Тетяна Валентинівна Тимочко надихнула вчителів на дії у своїй промові «Україна потребує сталого (збалансованого) розвитку!», поспілкувалась з вчителями та відповіла на всі їх запитання.

До відома. Проект «Cherkassy Green Energy» реалізується за рахунок гранту LINK Регіонального Екологічного Центру для країн Східної і Центральної Європи та фінансується Міністерством екології та довкілля Норвегії. Проект здійснюють: Черкаська обласна організація ВЕЛ (голова Фоміна Н.М.), Черкаська обласна організація НМЦ «Екологічні ініціативи» (голова Тупицький Б.І.), Черкаська міська організація ВДС «Екологічна варта» (голова Довгаль  Л.В.) та Черкаська обласна спілка винахідників (голова Столяренко Г.С.) .