Тренінг «Конфлікт і спілкування»

20180202_085133

Сьогодні інформаційна година у 6А класі (класний керівник Войцеховська О.В.) пройшла у формі тренінгу. За його основу були взяті методичні рекомендації з посібника «Шкільний календар прав людини». Учні ознайомилися з основними операціями взаємодії з батьками, учнями, вчителями, та шляхами запобігання конфліктам і їх конструктивному розв’язанню. Працюючи в групах, набували практику колективної діяльності у виробленні рішень. Учні висловили свої думки про стосунки між учнями, вчителями та батьками, причини конфліктів. Учасники тренінгу створили власну схему відношень між головними дійовими особами навчально-виховного процесу. У доброзичливій атмосфері шестикласники разом з класним керівником  прийшли до висновку, що стосунки потрібно вибудовувати на основі доброзичливості, толерантності та взаєморозуміння.

20180202_134139