Тиждень інформаційних Днів Європейського Союзу

З 18. 05 по 22. 05. 2009 року в школі відбувався тиждень інформаційних днів ЄС.

Учні-члени шкільного Євроклубу “Співдружність” під керівництвом Дяченко О. В. провели чергове засідання на тему “Що ми знаємо про ЄС?” з використанням мультимедійних технологій та випустили стенд, присвячений історії ЄС. А учні-члени дебат-клубу під керівництвом Харитонової С. М. в цікавій формі провели дебати з теми “Відносини Україна – ЄС”. Були проведені єдині виховні години з теми “Національно-культурні події та традиції Європи”, найкращими з яких відмічено заходи в 2-х класах (Кикоть О. М., Сіденко Л. М.), 5-А (Кучеренко І. П.), 6-А (Коваленко О. Ф.), 6-Б (Туник О. М.), 7-В (Чубса С. М.), 8-А (Бряник І. В.). Цікаво і змістовно пройшов брейн-ринг “Що я знаю про ЄС”. Переможці цих заходів – учні 8-А та 10А класів – братимуть участь у Всеукраїнських змаганнях з Європейської інтеграції.