Тиждень точних наук

1791dd195d98a0a73c58500864ff6c26

День п’ятий. Методичний тиждень точних наук добіг до завершення у День космонавтики. Відзначаючи це свято учні 9-11 класів разом із вчителем Сокиркою В.М. організували виставку «Україна – держава космічна» у рекреації другого поверху. На ній були представлені матеріали присвячені вченим, які внесли великий вклад у розвиток космічної галузі в Україні.
Учні 6-х класів презентували результати своєї роботи у проекті «Оновлюємо екологічну долину» (координатори Артьомова У.О., Кононенко Т.Г.). Особливо хочеться відмітити роботи Шеремет Анастасії, Осокіна Дмитра (6А), Яременко Анни (6Б) та Велька Артема (6В).
Учні 3-х класів вперше дізналися про нову для них науку – фізику, яку розпочнуть вивчати тільки у сьомому класі. Третьокласники стали учасниками усного журналу «Фізика навколо нас» та з великим задоволенням взяли участь у вікторині, дослідах та експериментах.
В актовій залі школи були підведені підсумки тижня точних наук. Координатор тижня Артьомова У.О. подякувала всім учасникам. Учні 5Б класу підготували для всіх присутніх пісенний подарунок.
Тиждень пройшов плідно, цікаво та змістовно.