Тиждень точних наук

matematika2

День четвертий. Сьогодні учні 7-х класів стали учасниками захоплюючої інтелектуальної гри «Цікава наука- фізика».Запекла безкомпромісна боротьба точилась між командами учнів 7-В класу «Діти Архімеда» і 7-Б класу «Ньютони». В цій боротьбі перемогу отримала команда «Діти Архімеда». Під час конкурсу-гри «Моя любов – Україна і математика» учні 9-х класів змагалися, хто краще знає  цікаві факти, традиції, звичаї України та нашого народу. Діти із захопленням та цікавістю розв’язували логічні задачі, загадки, кросворди та ребуси. Протягом дня учні 9-х класів під запальну музику проводили «Математичні рухавки» для молодших школярів. Тиждень продовжується. Чекаємо на Вашу активну участь у подальших заходах.