Тиждень точних наук

images

День другий. Продовжується тиждень точних наук. Учні 6-х класів розпочали роботу у проекті «Оновлюємо екологічну долину», мета якого набуття практичних навичок з геометрії для подальшого застосуванням їх у житті. Школярі самостійно зробили необхідні вимірювання для того, щоб дізнатися кількість кущів троянд, необхідних для оновлення клумб та визначити вартість гравію, яким можна оздобити доріжки. Між учнями 5-х класів відбулися математичні батли. В запеклій боротьбі команда 5-Б «Розумники»  перемогла команду 5-А «Інтелект» з мінімальною перевагою. Під час перерв  десятикласники не перестають дивувати школярів веселими і запальними руханками. В рекреації другого поверху продовжується виставка творчих робіт школярів.