Тиждень сталої енергетики

куток

Стало доброю традицією для школи брати участь у Європейському Тижні Сталої Енергетики. Шкільна майстерня сталого розвитку завжди активно долучається до всіх заходів, що проходять в межах тижня.
Основною метою Днів енергії є підвищення культури споживання енергоресурсів, а також обізнаність населення стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії. В цьому році тиждень урочисто відкрили у сквері біля Черкасиводоканалу, де дорослі та діти мали змогу відпочити біля фонтану, послухати концертні виступи художніх колективів та взяти участь в екскурсіях. Шкільна майстерня сталого розвитку та активісти ековарти грали з присутніми в екологічну гру «КАРБОКРОКИ», мета якої дізнатися , як наше щоденне споживання природних ресурсів впливає на викиди вуглекислого газу.
Енергокоманда школи (координатор Довгаль Л.В.)провела турнір-гру «Зелений менеджер». Суть турніру полягала у тому, що командам у довільному порядку надавалися завдання, від вирішення яких залежить чи буде усунута та чи інша ситуація із ряду енергетичних, разом із тим надавалися пропозиції щодо вирішення енергетичних проблем, прийнявши які команди після певного розрахунку отримували показник його успішності і результативності. При прийнятті правильного алгоритму команди мали враховувати індикатори вартості дій, їх якісні та кількісні показники. Перемогла команда, показник якої за результатом прийнятих рішень у трьох раундах був найвищий.
Європейський Тиждень Сталої Енергії триває і учні продовжують дізнаватися про користь та зберігання енергоресурсів нашої планети.