Кожній дитині – можливість творити

IMG_9331

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи.У цьому навчальному році він відбувався з 29 січня по 01 лютого під гаслом : «Кожній дитині – світло знань. Кожній дитині – можливість творити. Віру у сили свої без вагань –радість у цьому світі жити!» У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1– 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

День дружби пройшов під гаслом: «Хай  усмішка  дарує  всім  тепло».  Діти протягом дня вивчали мирилки, вислови про дружбу.Проведені заходи :«Дружити- це чудово»(1-А), «Твори добро»(2-і кл.), «Подорож країною дружби»(3-Б), «Дружба – найцінніший скарб»(ГПД).

День ерудитів пройшов під гаслом   «Знання- це велика сила».Проведені заходи : «Математичні вузлики»(3-А), вікторина «Юні знавці природи»(3-Б),  КВК серед 2-х класів « Весела математика».

День моєї країни був проведений під гаслом «Спілкуймося українською». Протягом дня діти згадували традиції нашого народу, вивчали українські пісні, змагалися на знання рідної мови під час проведення заходів: «Традиції рідного краю»(3-Б), Гра – змагання «Стежками казки чарівної»(1-І), «Українці – творча нація»(4-Б), Брейн-рингу серед учнів 4-х класів « Спілкуймося українською!»,   подорож і «Україна – єдина країна»(2-А).

День здоров’я і спорту пройшов цікаво та завзято під гаслом «Здоровим бути здорово». В кожному класі розучувались на уроках фізкультхвилинки з рухами, що вразило учнів своєю різноманітністю та цікавістю. На перервах діти залучали всіх бажаючих до розучування народних ігор.   Серед учнів 2-х класів  підготовлена спортивно-розважальна програма«Сильні, сміливі, спортивні», та проведені змагання «Веселі старти», у якому взяли участь і батьки учнів 1-Б класу. Водночас діти говорили про здорове харчування «Здоров’я дитини – здорове харчування». Подорожували  країною здоров’я  (станції-вітамінчики), презентували корисні овочі та фрукти.

В день талантів  було організовано святковий концерт «Наші таланти». Продемонструвати таланти та поділитися своїми вміннями прийшли учні від першого по четвертий клас. Присутні насолоджувались цілим різнобарв’ям талантів: від пісень і гуморесок до танців та потішок. Кожна дитина по-своєму неповторна. Організовано виставку робіт дитячої творчості. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання своїх вихованців, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – розумні, талановиті.