Тиждень іноземних мов #foreinglanguages

hand-drawn-hello-word-pattern-in-different-languages_23-2147866052

День перший Сьогодні в нашій школі розпочався тиждень іноземних мов, який цьогоріч присвячений темі «Travelling». У шкільних рекреаціях учні початкових класів знайомилися з постерами про країни світу, творчими та проєктними роботами, лепбуками та поробками учнів 5-11-х класів. Під час перерв учні 2-3-х класів разом з вчителями англійської мови відмічали на мапі світу країни, які вони відвідали. Для учнів 4-х класів були проведені екскурсії англомовними країнами, а з найменшими учнями школи повторювали види транспорту, вчили скоромовки та складали пазли про відомі місця світу. У світлиці школи учні 3І класу змагалися у грі «Best Poem Reader», а учні перших та других класів розважалися танцюючи та співаючи у рамках заходу «Merry Music Breaks». Учні 5-х класів долучилися до онлайн-заходу виготовлючи пости для соцмереж про погоду у різних країнах світу. Загалом день був сповнений позитивних емоцій, які з кожним днем будуть доповнюватися.

mycollages-4 mycollages-3