Тиждень іноземних мов #foreinglanguages

-1-638

День третій. Екватор тижня іноземних мов, не зважаючи на особливості його проведення, виявився дуже насиченим. Учні 7А класу разом зі своїми вчителями англійської мови стали учасниками інтерактивної гри «Подорожуй Великою Британією», яку виконували за допомогою програми Kahoot. В рекреації школи, на ІІ поверсі, продовжила свою дію виставка фотоколажів «Подорожі світом», яку презентували учні 5В та 7А класів. Другокласники долучилися до челенджу «Ways of travelling», де мали змогу активізувати лексичні навички за темою подорож. Учні четвертих класів стали активними відвідувачами Game room. Використовуючи елементи мнемотехніки складали розповіді про майбутню подорож влітку, повторили всі види транспорту, що дасть змогу сміливо вирушити в подорож. Мовна атмосфера на онлайн-уроках французької мови створювалась за допомогою web-квесту «Франція, що нас дивує та вражає». З учнями 6-А класу на онлайн –платформі «LearningApps.org» виконували лексичні вправи, розвивали логічне мислення, дискутували, веселилися. Наприкінці, виготовили листівки –подорожі до відомих міст Франції. Разом з учнями 4-А провели захід « Poisson d’avril», долучившись до традицій святкування свята «Квітнева рибка». За тематикою тижня «Подорож.Le voyage» учні 9-А класу співали пісню Desirelles «Voyage ,voyage».Із захопленням виконували завдання на творчість та креативність.
Далі буде…

mycollages-5