Тиждень іноземних мов

Слайд7

День п’ятий.

День розпочався інтелектуальною грою «How green you are», в якій взяли участь учні 9-х класів. Під час перерв учні 7-х класів спробували себе в ролі спікерів, а старшокласники змагалися за звання «кращий спікер» у конкурсі «Ораторське мистецтво». Завершили тиждень урочини, які відбулися  в актовій залі школи. До присутніх з вітальним словом звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Карбівнича І.В. та вручила нагороди найактивнішим учасникам тижня.  Завдяки клопіткій роботі вчителів іноземних мов Терещенко І.В., Восколович Ж.Ю., Войцеховської О.В., Коломієць Л.М., Костенко В.В., Клименко А.В.,  Драки О.В., Лященко А.О. школярі не лише поглибили свої знання з англійської, французької та німецької мов, а й формували навички соціальної  активності, відповідальності  та екологічної свідомості, готовності  брати участь у вирішенні питань збереження довкілля.

img_2341 img_2307 img_2301