Тиждень іноземних мов

Слайд4

День другий.

В межах Дня Франкофонії вчителі французької мови Драка О.В. та Лященко А. О. підготували цікаві та інформаційно – насичені квести, під час яких учні не лише змагалися, а й вчились сортувати сміття та охороняти тваринний світ. Протягом перерв учні брали участь у музичному калейдоскопі із виконанням пісень французькою мовою. На завершення дня всі бажаючі відвідали  Черкаську міську асоціацію «Франкомовний  центр Альянс». Під час зустрічі учні мали змогу переглянути фільм «Флора та фауна Франції», взяти участь у кількох змістовних конкурсах: читання віршів, конкурс малюнків, написання диктанту « Золоте перо -2018». Крім того представники центру розповіли про переваги вивчення французької мови та свою діяльність. Бесіда об’єднала всіх французькою мовою, учні поринули у розмовну практику, доцільно та з користю провели час.