The Week of foreign languages

Без названия

День п’ятий. З метою впровадження нових форм роботи з обдарованою молоддю та заохочення учнів до вивчення іноземних мов у школі пройшов тиждень іноземних мов. Протягом тижня школярі стали учасниками різноманітних квестів «Хто найкращий?», «Свята різних країн світу», «Чи вмієш ти жартувати?» та ігор «Веселий потяг», «Жарти тварин». Здійснили віртуальні подорожі по англомовним країнам та визначним місцям Франції. Спробували себе у ролі спікера й старшокласники школи, взявши участь у конкурсі «Ораторське мистецтво». Завдяки учням 3-11-х класів протягом тижня діяла виставка постерів, малюнків, поробок, проектних робіт. Учасники шкільного евроклубу «Співдружність» для всіх охочих презентували усний журнал «Зоряне сяйво країн Європи». Цілий тиждень дивував своїми виставами й шкільний англомовний ляльковий театр, де всі відвідувачи мали змогу не лише бути глядачами, а й спробувати себе у ролі актора.
Тиждень промайнув, як мить, залишаючи позаду багато приємних, яскравих спогадів та позитивних емоцій.