TESOL-Ukraine

logo

Понад 300 знавців англійської мови з різних країн взяли участь у ХХІ Національному з’їзді Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine.

Захід організовано за сприянням Посольства США в Україні з ініціативи кафедри іноземних мов факультету іноземних мов ЛНУ ім. Івана Франка спільно з колегами з Асоціації викладачів англійської мови -TESOL-Ukraine.

Тема цьогорічного з’їзду була: «Глобальні зміни в Україні – глобальні зміни в викладанні англійської мови в Україні». У Львівському національному університеті імені Івана Франка зібралися викладачі та вчителі різних країн та з 23 регіонів України.

«Бути вчителем англійської мови – велика перевага», – наголосив у вступному слові під час урочистого відкриття з’їзду голова Регіонального офісу англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Києві Кевін Маккой. За його словами, цей фах дає можливість людям працювати в команді й вирішувати різні питання. «Ви маєте всі можливості, аби реалізовувати проекти та покращувати свою медіаграмотність, планувати й організовувати. Все це – переваги вчителя англійської мови. І ви можете постійно розвивати всі ці навики безпосередньо через англійську мову», – переконаний Кевін Маккой.

ХХІ Національний з’їзд Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine працював у форматі пленарного засідання, дводенних секцій і воркшопів.

До складу делегація від Черкаської області була запрошена і заступник директора нашої школи Білоус Олена Олександрівна. Її стаття «Are Extrcurricular Activities Important?» була надрукована у  щоденнику з’їзду «Global Changes in Ukraine – Global Changes in English Teaching in Ukraine»

TESOL-Україна об’єднує вчителів і викладачів англійської мови в когорту однодумців, які дбають про підвищення рівня викладання англійської. Організація понад 20 років займається проведенням науково-дослідницької роботи, вдосконаленням методів навчання мови та стимулюванням професійного розвитку вчителів і викладачів англійської мови.

Зустріч фахівців з англійської мови додасть мотивуючого поштовху для подальшого професійного розвитку учасників з’їзду й допоможе відшукати той шлях, яким має йти сучасний учитель англійської мови ХХІ століття.